Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 27 квітня 2017 р.

Міжнародна організація "Всесвітній саміт жінок"

До постійного представництва України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві було надіслано електронне повідомлення від розташованої у м.Женева неурядової організації  Фундація "Всесвітній саміт жінок" ("Women's World Summit Foundation") метою діяльності згаданої організації, яка має консультативний статус при Економічній і соціальній раді при ООН, є, покращення становища жінок, у тому числі в сільській місцевості (більш детаніше http://www.woman.ch/index.php/en/). Також у повідомленні міститься інформація щодо можливості представлення номінантів на отримання призу за крєативність жінок, що проживають у сільській місцевості. 
Термін подачі документів до 30 квітня 2017 року (більш детаніше http://womensection.woman.ch/index.php/en/nomination-letter-guidelines ). Направлення заявок на представлення номінантів здійснюється виключно поштою.

Шукати в на сайті