Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 5 квітня 2017 р.

Участь району в обласній екологічній акції «Алея єднання»


На виконання доручення в.о. голови облдержадміністрації від 23 березня 2017 року № 4/01 район долучився до проведення обласної екологічної акції «Алея єднання», яка відбулася 1 квітня.
Депутати і працівники сільських рад, установ сільських рад, учнівська молодь, активні громадяни долучилися до акції, організували висадку дерев біля дитячих майданчиків і садочків, сільських будинків культури, на колишніх сміттєзвалищах.
Хочеться, щоб таких куточків з'являлося в наших селах все більше, щоб вони єднали не тільки місцевих жителів, а й стали символом єднання усієї України.


Шукати в на сайті