Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 24 лютого 2016 р.

23 лютого офіційно представили нового керівника Добропільської ОДПІ


Нового начальника колективу Добропільської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Аллу Єльникову офіційно представив в.о. першого заступника ГУ ДФС у Донецькій області Євгеній Азаров. На представленні були присутні також, Добропільський міський голова Андрій Аксьонов, голова Добропільської районної ради Тамара Бєлянкіна, в.о. начальника Добропільського відділення поліції Валерій Михайленко, перший заступник Добропільського міського голови Олексій Кормільцев.
Алла Петрівна Єльникова, має вищу освіту за кваліфікацією економіста. Працює в органах Державної фіскальної служби з 1990 року. Відзначаючи основні напрямки своєї подальшої роботи, як керівника Добропільської ОДПІ Алла Єльникова наголосила, що головне зараз – це виконання поставлених завдань із надходжень як до державного так і до місцевого бюджетів, а також робота в команді. Міський голова Андрій Аксьонов, вітаючи нового керівника Добропільської ОДПІ побажав плідної співпраці по виконанню надходжень до місцевого бюджету.
 

Шукати в на сайті