Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 29 лютого 2016 р.

Спортивні новини району


28 лютого 2016 року команда чоловіків та юніорів Добропільського району прийняли участь у Чемпіонаті Донецької області з настільного тенісу у м. Красноарміськ. У загальнокомандному заліку команди чоловіків та юнаків нашого району зайняли почесні І місця. Були нагороджені медалями та грамотами.

26 лютого 2016 року у смт. Святогорівка пройшли змагання з легкої атлетики «Веселі старти» серед вихованців ДЮСШ. Участь прийняли команди с. Добропілля, Криворіжжя та смт. Святогорівка. За свої досягнення команди були нагороджені грамотами.
Продовжуються змагання з міні-футболу серед КФК. 28 лютого грали команди с. Світле, с. Добропілля, «Спорт для всіх», «Агро-люкс».

Шукати в на сайті