Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 29 лютого 2016 р.

Щотижнева апаратна нарада в райдержадміністрації29 лютого в.о. голови райдержадміністрації Олександр Баранник провів апаратну нараду, на якій були присутні начальники всіх управлінь, структурних підрозділів та апарату адміністрації. Керівники управлінь, структурних підрозділів доповіли про стан справ, про проблемні питання в своїх галузях.
Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О. Андрійченко доповіла про стан справ в галузі. Сільськогосподарські підприємства району продовжують роботу по підживленню озимих культур по мерзло – талому ґрунту. Ведеться моніторинг стану посівів озимих культур, висіяних під урожай 2016 року.
О. Баранник висловив пропозицію щодо необхідності здійснення об’їздів сільськогосподарських угідь з метою перевірки їх раціонального використання.
Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ О. Міргородський проінформував про проблемні питання в галузі ЖКГ.
На нараді також були розглянуті питання стосовно виплати пенсій, оплати населенням району комунальних послуг, земельні питання, питання захисту прав дітей, спортивні новини району тощо.
Головний лікар КЛПЗ «Добропільський районний ЦПМСД» І. Маланчик повідомив, що санітарно-епідеміологічна ситуація в районі нормальна.
Про новини на освітянській ниві розповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Л. Гапич, наголосивши увагу присутніх на завершенні реєстрації випускників для складання ЗНО.
Наприкінці апаратної наради начальник відділу організаційно-кадрової роботи О. Тещинська проінформувала про подальшу роботу та плани адміністрації на поточний тиждень.

Шукати в на сайті