Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 9 лютого 2016 р.

9 лютого 2016 року керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма провів навчання сільських, селищного голів, секретарів місцевих радВ навчанні приймала участь голова районної ради Тамара Бєлянкіна. Про порядок та терміни передачі документів на зберігання до архівного відділу райдержадміністрації інформувала в.о. начальника архівного відділу Олена Гурева.

У ході заходу секретарям було надано рекомендації щодо дотримання вимог чинного законодавства в роботі зі зверненнями громадян. Головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації Вікторія Великанова проаналізувала стан роботи з даного напрямку та надала методичні рекомендації щодо документального оформлення письмових та усних звернень. Начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації Володимир Волков озвучив основні недоліки у оформленні документів та наголосив на дотриманні виконкомами сільських та селищної рад вимог Інструкції з діловодства. Державний нотаріус Олена Гусєва нагадала присутнім про порядок здійснення нотаріальних дій. Секретарі озвучили ряд проблем, які виникають при здійсненні даної роботи та надали пропозиції щодо проведення окремого навчального семінару з цього питання. Спілкуючись в режимі «питання-відповідь», учасники навчання мали змогу набути нових знань та поділитися власним досвідом. Підводячи підсумки, керівник апарату райдержадміністрації наголосив, що такі навчання будуть проводитися і надалі та рекомендував секретарям місцевих рад надавати до відділу організаційно-кадрової роботи пропозиції стосовно питань, які необхідно розглядати.

 

Шукати в на сайті