Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 19 лютого 2016 р.

«Небесна Сотня. На сторожі Гідності»

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», а також з метою виховання в молодого покоління почуття національної свідомості та гідності, райдержадміністрація інформує, що 16-20 лютого 2016 року в закладах культури та освіти району проведено тематичні заходи, присвячені учасникам масових акцій громадського протесту в Україні у листопаді 2013 – лютому 2014 рр.. В бібліотечних закладах культури та освіти організовані виставочні матеріали, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні. Читачі різних вікових категорій познайомилися з публікаціями періодичних видань про цю історичну дату. До цієї дати в бібліотеках району розгорнуто тематичні полиці, перегляди літератури, календарні виставки, на яких представлено документальні фото, статті з періодичних видань, книги, в яких висвітлюються революційні події листопада 2013 – лютого 2014 р. в Україні. На відзначення Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеках району організовано ряд заходів: оформлено книжкову виставку «Небесна Сотня – герої нашого часу» (центральна бібліотека), тематичні викладки «Майдан – шлях до свободи» (Завидокудашевська бібліотека), «Пам’яті Небесної Сотні присвячується» (Нововодянська бібліотека), календарні виставки в інших бібліотеках. Серед масових заходів відбудуться: урок мужності «Герої не вмирають» (Світлівська бібліотека), години-вшанування «Пам’ятаємо Героїв» (Шилівська бібліотека), «Вірні сини України» (Вірівська бібліотека), «Пам’ять про загиблих на Майдані» (Святогорівська бібліотека), урок пам’яті для юнацтва «Небесна Сотня…» (Криворізька бібліотека), патріотична година «Герої не вмирають. Вони поруч з нами» (центральна бібліотека) та інші. В школах району були проведені години спілкування «У нашій пам’яті Герої Небесної Сотні назавжди!», загальношкільні виховні заходи «Небесна Сотня. На сторожі Гідності», «Герої не вмирають». Також для учнів 9-11 класів 17 лютого у всіх школах району показано документальний фільм «Дебальцеве». Всі заходи відбувалися під гаслом «Небесна Сотня. На сторожі Гідності». 
20 лютого у всіх церквах району священнослужителі проведуть панахиди та пам’ятні молебні за Героїв Небесної Сотні та за всіма загиблими в ході воєнного конфлікту в Донбасі. 19 лютого в Світлівській загальноосвітній школі відбувся районний захід «Небесна Сотня. На сторожі Гідності». Місце проведення районних урочистостей вибрано не випадково – адже саме випускником Світлівської ЗОШ був Герой Небесної Сотні, Герой України Володимир Наумов, який загинув в 18 лютого 2014 року під час історичних подій на Майдані. На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій, керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма, Світлівський сільський голова Валентин Колосов, делегації сільських рад, начальники управлінь, відділів та самостійних підрозділів, громада села, учні школи, представники ЗМІ. Урочистості розпочалися на шкільному подвір’ї, з виконання Державного Гімну України та покладання квітів до меморіальної дошки Володимиру Наумову, Герою Небесної Сотні.
 У чудовому виконанні Анастасії Островської пролунала пісня «Пливе кача по Тисині», народний гімн Майдану. Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання.
 Після урочистостей делегація від райдержадміністрації відвідали маму Героя Небесної Сотні Ольгу Єгорівну Наумову, подарували їй квіти, подарунок на згадку та подякували їй за виховання сина та побажали міцного здоров’я. Завершенням цілої низки заходів було покладання квітів та запалення свічок на могилі загиблого на Майдані Володимира Наумова. 

Шукати в на сайті