Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 2 лютого 2016 р.

Апаратна нарада при першому заступникові голови райдержадміністрації2 лютого під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Баранника відбулась апаратна нарада, в якій прийняли участь голова районної ради Тамара Бєлянкіна,  заступники голови, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.
Перед початком розгляду питань, О. Баранник привітав начальника відділу освіти Л.Гапич с Днем народженням та побажав їй натхнення в нелегкій педагогічній діяльності. Перший заступник голови райдержадміністрації акцентував увагу всіх присутніх начальників відділів та управлінь активно залучитися до написання проектів для участі в різноманітних конкурсах для покращення соціально-економічної ситуації в районі.Після цього керівники управлінь, структурних підрозділів доповіли про стан справ, про проблемні питання в своїх галузях. Велику зацікавленість у присутніх викликала інформація головного лікаря КЛПЗ «Добропільський районний Центр надання ПМСД» І. Маланчика про ситуацію з захворюванням на ГРВІ та грип. Ситуація в районі стабільна, епідеміологічний рівень не перевищено, але дві загальноосвітні школи (Святогорівська та Ганнівська ЗОШ) до 8 лютого знаходяться на карантині. Також І. Маланчик проінформував, що в районі проводиться вакцинація дітей проти поліомієліту. По закінченню наради керівництвом району найважливіші питання було взято на контроль, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

Шукати в на сайті