Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 24 лютого 2016 р.

Путівки для дітей пільгових категорій

Сектором у справах сім'ї, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації отримано 2 безкоштовні путівки для дітей пільгової категорії до ДП УДЦ «Молода гвардія» (Одеса) з 09.03. до 29.03.2016 року. 
Отримати путівки мають право діти віком від 8 до 16 років таких категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди, за відсутності медичних протипоказань та здатних до самообслуговування; діти з багатодітних сімей, при цьому середньомісячний сукупний дохід сім'ї, у якій виховуються діти даної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім'ї, встановленого законодавством; діти з малозабезпечених сімей, сім'ї яких відповідно до законодавства одержують соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку, при цьому середньомісячний сукупний дохід сім'ї, у якій виховуються діти даної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім'ї, встановленого законодавством; талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад. Бажаючих звертатись до 29.02.2016 року за адресою м. Добропілля, вул. Саратівська, 31 або за телефоном 050-874-80-04.

Шукати в на сайті