Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 2 лютого 2016 р.

Нагородження грамотою Верховної Ради України Володимира Кучеріненка


28 січня на засіданні колегії облдержадміністрації голова області Павло Жебрівський вручив державні нагороди представникам місцевої та селищної влади з нагоди Дня місцевого самоврядування.

     Павло Жебрівський зазначив, що нагороди вручені авансом. Створити громаду - тільки перший крок, попереду копітка робота із життєзабезпечення і розвитку територій. Грамоту Верховної Ради за заслуги перед українським народом з врученням пам'ятного знака отримав Володимир Кучеріненко, голова Октябрської територіальної об’єднаної громади, першої в Добропільському районі. «Це дуже важливо, що зараз в області вже створено три об'єднані територіальні громади. Сподіваюся, у березні будуть призначені вибори ще в трьох: Артемівської, Андріївської та Очеретинський», - підкреслив голова облдержадміністрації.
           «І тому нагороди вручені не тільки за те, що ви зробили, а в першу чергу за те, що ви повинні зробити», - підкреслив голова Донецької ОДА. Райдержадміністрація бажає Володимиру Миколайовичу успіхів на шляху утворення та діяльності нової територіальної громади.Шукати в на сайті