Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 22 лютого 2016 р.

Змагання серед вихованців ДЮСШ

Міні-футбол сприяє розвитку молодих людей, вдосконалення фізичних якостей, вихованню таких важливих рис характеру, як творча активність, відповідальність за доручену справу, цілеспрямованість. А це, безумовно, дуже важливо. Саме цьому навчають у Комунальному закладі «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Добропільської районної ради. 21 лютого 2016 року в спортивному залі с. Криворіжжя відбувся Кубок з міні-футболу серед вихованців КЗ «Районна ДЮСШ» 2000-2003 р.н..Участь прийняли 5 команд району. Ця гра виявила не тільки найсильніших гравців, а й сприяла згуртуванню колективу на принципах командної гри.За підсумками гри переможцями стали такі команди: 
І місце зайняла команда смт.Святогорівка (тренер-викладач О.І. Матвійчук);
ІІ місце посіла команда с.Криворіжжя (тренер-викладач О.А. Брильов);
ІІІ почесним місцем була нагороджена команда с.Добропілля (тренер-викладач В.Г.Крамарев).
Команда, яка посіла І місце була нагороджена кубком та грамотою. Команди-переможці, які зайняли II, III місце та кожен учасник були нагороджені грамотами за отриманий результат. Побажаємо нашим юним спортсменам успіхів та перемог!

Шукати в на сайті