Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 26 лютого 2016 р.

Аграрії району готуються до початку весняно-польових робіт

26 лютого в.о. голови райдержадміністрації О.Л. Баранник провів нараду з керівниками сільгосппідприємств та фермерських господарств з питань підготовки до проведення весняно-польового комплексу робіт. Нарада проходила за участі начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О.П. Андрійченко, керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, спеціалісти державної сільськогосподарської та фітосанітарної інспекцій, заступник начальника управління Держгеокадастру у Добропільському районі, спеціалісти управління, представники Ощадбанку.
З першого питання порядку денного доповіла Ольга Павлівна Андрійченко. Йшлося про підготовку до весняного комплексу робіт, про стан посівного матеріалу.
Заступник начальника державного рятувального загону управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області І. Бєляєв звернувся до присутніх з інформацією про забезпечення пожежної безпеки на об’єктах сільськогосподарського призначення в період проведення весняно - польових робіт.Також перед аграріями району виступили представники Ощадбанку про умови кредитування сільгосптоваровиробників району в поточному році; про наявність сільськогосподарської техніки і обладнання та умови їх придбання в Краматорській філії «Укравтозапчастина».
Завідувач сектору у справах молоді та спорту К. Калюжна прозвітувала перед присутніми про підсумки проведення оздоровлення дітей пільгової категорії у минулому році. Підводячи підсумки наради, Олександр Леонідович побажав всім аграріям вдалого врожаю, гарної погоди, уваги до їхніх проблем з боку держави та закликав всіх до правильного, цільового використання сільгоспугідь.


Шукати в на сайті