Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 10 лютого 2016 р.

СЕМІНАР-НАРАДА З РОБОТОДАВЦЯМИ У ДОБРОПІЛЬСЬКОМУ МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ9 лютого 2016 року в приміщенні Добропільського міського центру зайнятості був організований та пройшов семінар-нарада з представниками підприємств міста та району за темою «Фінансова підтримка Державної служби зайнятості роботодавців, які створюють нові робочі місця, працевлаштовують безробітних з числа ВПО та інвалідів». Цей захід мав на меті активізацію роботи з обслуговування населення та роботодавців, організації належної роботи з реалізації Закону України «Про зайнятість населення».
У ньому взяли участь 15 роботодавців регіону. Відкрила семінар директор центру зайнятості Вікторія Бугаєць, яка зупинилась на впровадженні нових форм роботи, які дозволяють більш ефективно співпрацювати з роботодавцями щодо вирішення проблем на ринку праці. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Добропільського міського центру зайнятості Валентина Гончарова зупинилася на питаннях організації роботи зі стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та компенсації витрат роботодавця, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб в умовах чинної нормативно-правової бази. Усі учасники заходу були попереджені про умови виплати та повернення коштів у разі звільнення працівника. 
      Провідний юрисконсульт Добропільського міського центру зайнятості Альона Петрова детально зупинилася на правових засадах надання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договрів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб. В ході роботи семінару було акцентовано увагу присутніх на правильності та своєчасності оформлення відповідних документів. Кожному учаснику наради було надано інформаційний матеріал з нормативними документами та прикладами.

Шукати в на сайті