Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 18 лютого 2016 р.

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ЦІКАВУ ТА ВИСОКООПЛАЧУВАНУ РОБОТУПитання: «Де знайти цікаву роботу з перспективою кар’єрного росту?», - турбує зараз всіх. А тому пропозиція Добропільського об'єднаного військового комісаріату співпрацювати з міським центром зайнятості в цьому питанні, знайшла відгук у вигляді проведення 17 лютого 2016 року у центрі зайнятості профінформаційного семінару для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України.
До участі у заході були запрошені: заступник військового комісару Добропільського об’єднаного міського війсккомату – майор Андрій Скляров, старший офіцер відділу комплектування – капітан Олександр Леонов, офіцер відділу комплектування – лейтенант Андрій Слушаєнко. У семінарі взяли участь 13 безробітних. Захід відкрила заступник директора Добропільського міського центру зайнятості Тетяна Яцура, яка наголосила на готовності центру зайнятості плідно співпрацювати з військовим комісаріатом. Адже сьогодні військова служба за контрактом - це не тільки можливість захищати суверенітет і недоторканість України, а й високооплачувана робота. Заступник військового комісару Андрій Скляров надав детальну інформацію про умови укладання контракту на військову службу, зупинився на граничному віці призову на віськову службу, умовах оплати праці та соціального забезпечення військовослужбовців.
 У безробітних виникло чимало питань до військових, особливо їх цікавило: різниця між строковою та контрактною службою, строки проходження військової служби, критерії відбору претендентів на контрактну службу, надання житла контрактникам тощо. Семінар мав позитивний результат. Учасники з перших уст отримали багато важливої та корисної інформації. Пропозицію - продовжувати співпрацю - підтримали організатори та учасники заходу. Наступний захід заплановано на 16 березня.

Шукати в на сайті