Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 10 листопада 2016 р.

Вручення відзнак Президента України - ювілейних медалей «70 років Перемоги над нацизмом»

Відповідно до Указу Президента України від 24 квітня 2015 року № 249/2015 «Про встановлення відзнаки Президента України – ювілейної медалі «70 років Перемоги над нацизмом» з ціллю вшанування подвигу, мужності та самовідданості борців проти нацизму, за свободу і незалежність Вітчизни в перші дні листопада голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов та голова районної ради Тамара Бєлянкіна вручили 4 ветеранам Другої світової війни ювілейні медалі «70 років перемоги над нацизмом».  Ювілейні медалі були вручені Сєрому Миколі Семеновичу, Сідельникову Павлу Калиновичу – учасникам бойових дій,  Сімбратович Владиславі Володимирівні – малолітньому в’язню концтабору, які мешкають у селі Добропілля та Козлову Федору Андрійовичу, єдиному ветерану війни села Криворіжжя.
Вручаючи ювілейні медалі, керівники району щиро вітали ветеранів, бажали їм здоров’я, достатку, мирного неба і довгих літ життя. Адже подвиг ветеранів тієї страшної війни – зразок мужності і героїзму, приклад безмежної любові до своєї Батьківщини, які так необхідні усім нам у сьогоднішньому житті.Шукати в на сайті