Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 21 листопада 2016 р.

«Вільні творять Майбутнє»

21 листопада в Світлівській загальноосвітній школі відбувся районний захід «Вільні творять Майбутнє», присвячений відзначенню Дня Гідності і Свободи.
Лейтмотивом всього заходу стали слова:
Доки є небо синє,
Доки серця палають,
Доки пшеницю сіють –
Герої не вмирають.

Місце проведення районних урочистостей вибрано не випадково – адже саме випускником Світлівської ЗОШ був Герой Небесної Сотні, Герой України Володимир Наумов, який загинув в лютому 2014 року під час історичних подій на Майдані. Участь в заході прийняв заступник голови облдержадміністрації Ігор Сергійович Стокоз.
На заході були присутні голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов, голова районної ради Тамара Бєлянкіна, Світлівський сільський голова Валентин Колосов мама загиблого Героя Ольга Єгорівна Наумова, заступник голови районної ради ветеранів Людмила Наровілова, делегації сільських рад, начальники управлінь, відділів та самостійних підрозділів, громада села, учні школи, представники ЗМІ.
Урочистості розпочалися на шкільному подвір’ї, біля меморіальної дошки Володимиру Наумову, Герою Небесної Сотні. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки Герою.
Потім всі присутні перейшли до актової зали, де захід продовжився виконанням Державного Гімну України.
Гостям заходу продемонстрували фрагменти відеофільму, нагадали, як все розпочиналося на Майдані восени 2013 року, як в лютому 2014 року було відкрито меморіальну дошку земляку В. Наумову.
І залом пролунала пісня «Пливе кача по Тисині», народний гімн Майдану, у чарівному виконанні Анастасії Островської.
Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання.
Зі словами привітання до всіх присутніх в залі звернулися керівники області і району.
І. Стокоз,  виступаючи перед учнями та гостями школи, зазначив, що  на Майдані українці довели, що ми є народ, і нас потрібно поважати і відноситися з гідністю. Володимир Наумов, і його побратими  загинули, захищаючи незалежність України, її європейське майбутнє. Ці жертви були немарними, вони гинули, щоб ми могли будувати нову Україну. Він зазначив, що сьогодні за свободу і незалежність України, на жаль, продовжують гинути люди. Заступник голови облдержадміністрації висловив упевненість, що Українська Держава буде жити у вільній Європі. 
Дмитро Кірносов відзначив, що тим, хто йде першим, завжди важко. Учасники Майдану заклали фундамент нової демократичної держави, і він упевнений в тому, що Україна переможе і буде в Європейській сім’ї.
Тамара Бєлянкіна, звертаючись в першу чергу до учнів школи, промовила, що настали сьогодні часи, коли всі ми повинні змінити своє життя, свої цінності і берегти свою гідність. 
В залі не було жодної байдужої людини, коли лунали пісні у виконанні учнів школи та дорослих, учасників художніх колективів Світлівського Будинку народної творчості, а особливо коли виконували пісню «Мирне небо».
Вислови «Миру нам сьогодні треба!», «Я не хочу чути слова «війна»  сьогодні як ніколи актуальні. Діти закликали всіх дорослих замислитися про сьогоднішні події в Україні, про мир і життя заради нього, що лише декілька кроків до межі, що розділяє мир і війну.
Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити в наших серцях. Минуть роки, відлетять у вічність, але не згасне пам’ять про героїв Майдану, про героїв-воїнів АТО, які загинули за цілісність, гідність і свободу нашої держави.

Гаслом «Слава Україні! Україна понад усе!» та виконанням Державного Гімну України захід було завершено. Після урочистостей заступник голови облдержадміністрації І. Стокоз разом з керівниками району поспілкувалися з мамою Героя Небесної Сотні О. Наумовою, подякували їй за виховання сина та побажали міцного здоров’я.  Також заступник голови облдержадміністрації відвідав шкільні кабінети, спортивну залу з метою перевірки ходу ремонтних робіт в учбовому закладі. Директор опорної школи Юлія Британ надала пояснення щодо проведення ремонтних робіт в навчальному закладі.  Наприкінці, Ігор Стокоз подякував всім за організацію урочистостей з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи.

Шукати в на сайті