Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 28 листопада 2016 р.

Школярі району в обласних змаганнях «Веселі старти»

25 листопада 2016 року у м. Родинське, на базі спортивного залу фізкультурно-оздоровчого комплексу, проходили зональні обласні змагання «Веселі старти» серед школярів. На змагання прибуло 12 команд міст та районів області: Авдіївка, Добропілля, Мирноград, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Великоновосілківський, Добропільський, Мар’їнський, Олександрівський, Покровський та Ясинуватський райони. Команду Добропільського району представляли школярі Криворізької ЗОШ І-ІІІ ст.
На спортивному майданчику весь час панувала приємна, дружня атмосфера. Команди виявляли кращих у 4-х естафетах, які включали різноманітні вправи. За активну участь наші діти були нагороджені грамоти від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та щоденниками.

Шукати в на сайті