Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 4 листопада 2016 р.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ


Вже традиційним стало проведення кожної першої середи місяця загальнообласного інформаційно-консультаційного заходу щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб. 
В рамках цього заходу, 2 листопада поточного року у Добропільськму міському центрі зайнятості було проведено день відкритих дверей для внутрішньо переміщених осіб та тренінг "Людина в період тривалої життєвої кризи".
Метою інформаційно-консультаційного заходу було надання повного спектру послуг фахівцями різних напрямків діяльності тому до участі були запрошені представники Данської Ради у справах Біженців та Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області.
7 безробітних дослухалися до порад фахівців служби зайнятості щодо можливості започаткування власної справи, професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, про новітні форми роботи служби зайнятості та інше. 
Захід пройшов в атмосфері запитань та відповідей. Запрошені фахівці надали юридичні консультації, відповіді на запитання що стосувалося призначення пенсій, спадщини та інші. 
Усі присутні вирішили й надалі зміцнювати співпрацю у вирішенні питань внутрішньо переміщених осіб.

Шукати в на сайті