Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 22 листопада 2016 р.

«Вони у пам’яті завжди»

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в освітніх закладах району пройшли патріотичні заходи. В школах району пройшли ряд тематичних занять з патріотичного спрямування, шкільні лінійки, виставки дитячих малюнків, а також зустрічі учнівських та педагогічних колективів з воїнами АТО.
Розпочалися заходи 21 листопада з проведення лінійки-реквієму «Вони у пам’яті завжди». Під час заходу учні школи пригадали героїв, що загинули на майдані, захищаючи свободу і гідність кожного українця. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Небесної Сотні, нашого земляка В. Наумова, запалили свічку пам’яті.
Протягом тижня  з 14 по 18 листопада проходили години спілкування «Небесна сотня у вирій відлетіла» (1-4 кл), «Борітеся й поборите – вам Бог помагає» (5-8 кл), «Боротьба за гідність та свободу» (9 – 11 кл), виставка малюнків «Віримо. Знаємо. Пам’ятаємо.».  Серед учнів 10-11 класів був проведений конкурс учнівських творів «Свобода України – що це?», а учні 1-5 класів залюбки взяли участь у конкурсі малюнків «Що я бажаю своїй Батьківщині». Учні переглянули документальний фільм про події на майдані і Небесну Сотню.  Під час виступів учні ще раз підтвердили, що вони всі проти війни, вони – за мирне небо та спокій в Україні.


Шукати в на сайті