Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 16 листопада 2016 р.

Мрієш про власну справу – скористуйся грантовою програмою Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

З метою розширення перспектив зайнятості, сприяння активізації бізнес -  мислення 15 листопада 2016 р. в Добропільському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Від бізнес - ідеї до власної справи». Захід відкрила заступник директора  Тетяна Яцура, яка поінформувала присутніх  про  конкурс грантів від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді» та наголосила на унікальній можливості отримати реальні кошти для втілення бізнес - ідей.  Представник гуманітарної організації  Борис Санжура надав детальну інформацію про умови конкурсу грантів для розвитку або відновлення малого бізнесу (самозайнятості) для ВПО та місцевого населення Донецької області, ознайомив  з  прикладами успішного розвитку підприємництва  за допомогою грантів гуманітарної організації «Людина в біді». З метою підвищення мотивації до організації власного бізнесу присутнім були представлені відеоролики історій успішних людей, які постраждали від військового конфлікту, але знайшли сили все почати з нуля і стали підприємцями.
Учасники заходу  з цікавістю сприймали інформацію,  ставили питання щодо оформлення заявок на  участь у проекті,  процедури відбору переможців, строків фінансування тощо.   Заявки приймаються до 31 грудня 2016 р. За більш детальною інформацією звертайтеся до центру зайнятості.


Шукати в на сайті