Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 18 листопада 2016 р.

Шановні працівники сільського господарства!

Від колективу Добропільської ОДПІ та від себе особисто сердечно вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних, непередбачуваних ситуацій. В усі часи напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Сьогодні від результатів вашої нелегкої праці залежить добробут кожної родини, економічні перетворення і соціальна стабільність в країні.  За підсумками 10 місяців 2016 року до зведеного бюджету  Добропільського району сплачено 140,2 млн. грн., з яких 47,5 млн.грн. або 33,9 відс. надійшло від сільгоспвиробників. До державного бюджету надійшло 53,2 млн.грн., у т.ч. від сільгоспвиробників – 16,7 млн.грн. або 31,3 відсотка. До місцевого бюджету Добропільського району забезпечено надходження в сумі  87,1 млн.грн., з яких 30,8 млн.грн. або 35,4 відс. сплачено сільгоспвиробниками. За досягнення у 2016 році високого рівня сплати податків серед сільськогосподарських товаровиробників хотілося б відзначити керівників сільгосппідприємств, які своєю працею внесли вагомий внесок у розвиток економіки Добропільського району:  Шарова В.С., Антипенка В.В., Голованьова В.М., Каплунова С.О., Батицького В.М.,  Благова В.В., Каніболоцького В.І., Стрепоченка М.Б., Подлєсного І.М., Мартова В.О., Курганова Р.А., Гненного В.А., Мельника В.І.
Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

                З  повагою  
Начальник Добропільської ОДПІ 
              Алла Єльникова

Шукати в на сайті