Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 6 квітня 2016 р.

7 квітня – Всесвітній день здоров’я


Кожен рік у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я. В цей день традиційно обговорюються найгостріші проблеми охорони здоров’я, що стоять сьогодні перед людством, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя і приділяти більше уваги профілактиці захворювань.
В бібліотеках ЦБС до цієї дати оформлено: книжкова виставка «Здорова дитина – багата країна» (центральна бібліотека), виставка–огляд «Будьте здорові!», тематичні полиці, викладки літератури; організовано заходи: година здоров’я «В здоровому тілі – здоровий дух» (Святогорівська бібліотека), година спілкування «Обираємо здоровий спосіб життя» (Золотоколодязька бібліотека), огляд літератури «Здоров’я – головний життєвий скарб» (Завидокудашевська бібліотека), прес-мозаїка «СНІД – людство під загрозою» (Вірівська бібліотека) та інші. Здоров’я людини – це найцінніше, що є у нього. Ніщо не може зрівнятися з ним: ні багатство, ні положення в суспільстві, ні слава. Це справжня коштовність, подарована нам природою. Чоловік зобов’язаний берегти своє здоров’я з молоду, адже саме здорова людина формує сильну націю.

Шукати в на сайті