Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 18 квітня 2016 р.

III обласна конференція учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я»


16 квітня 2016 року у м. Краматорськ під керівництвом ДОЕНЦ пройшла III обласна конференція учнівської та студентської молоді «Екологія та здоров’я». Конференція проводилась з метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності. У зазначеній конференції взяла участь учениця 10 класу Ганнівської ЗОШ I-III ст. Телько Маргарита, яка під керівництвом вчителя біології Тихонової Лариси Олександрівни підготувала дослідницьку роботу за темою «Визначення ступеню забруднення атмосферного повітря». Дана робота була представлена в секції «Екологія та проблеми довкілля».
Досвідчені науковці очолювали роботу секцій заходу. Головою секції «Екологія та проблеми довкілля» був Шабанов Віктор Іванович - кандидат біологічних наук, зав. кафедрою природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ДІППО. Телько Маргарита за свою дослідницьку роботу отримала I місце в ІІІ обласній конференції «Екологія та здоров’я» та сертифікат ДОЕНЦ. Слід відзначити в цьому році це друга перемога Маргарити, 6 лютого Телько Маргарита зайняла I місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Юний ботанік і рослинник».

Шукати в на сайті