Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 29 квітня 2016 р.

Привітання керівництва району до Великодніх і травневих свят


Шановні земляки! Щиро вітаємо Вас з першотравневими святами та Воскресінням Христовим!
1 травня – День міжнародної солідарності трудящих - свято праці, миру і весни. В цьому році в цей день всі православні християни відзначають Світле Воскресіння Господнє, яке закликає нас до злагоди і порозуміння, турботи за ближнього.
Славна історія Добропільщини, її традиції, яскраво свідчать, що жителі району можуть і люблять сумлінно працювати, вкладають свої сили й талант в розбудову рідного краю. Першотравневі і Великодні свята – це великі свято єднання всіх, це символ нашої взаємної підтримки. Бажаємо всім, щоб цієї світлої неділі у Ваші домівки прийшло здоров’я, злагода та Божа благодать, щоб Ваші серця наповнилися добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, і зі світлими почуттями та душевною легкістю Ви зустріли свято Великодня! Вірте у свої сили і знайте, що нічого недосяжного немає. З Воскресінням Христа Світлим! Божого терпіння, Чистої Його любові і благословення! Христос Воскрес!

В.о. голови райдержадміністрації О.Л. Баранник           

Шукати в на сайті