Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 18 квітня 2016 р.

Вони серед нас...


2016 рік - Рік вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Ліквідатори – люди, що за обов’язком служби взяли участь у ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи. Це люди різних професій, різного віку. Біда їх об’єднала, і де б вони не народилися, в яких краях не мешкали, в їхньому життєвому паспорті значиться прописка «чорнобилець».
Одним із таких людей є житель нашого села Лабза Василь Григорович. Сьогодні ми запросили його на інформаційну годину «Чорне крило Чорнобиля», щоб діти пам’ятали, вони серед нас, ті хто ліквідував наслідки аварії, ті хто рятував комусь життя і здоров’я, ті хто допомагав матеріально і морально. Розповідь Василя Григоровича зацікавила всіх учасників заходу, він відповів на всі запитання і побажав всім добра та щастя.Шукати в на сайті