Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 5 квітня 2016 р.

Дискусії навколо об’єднання громад тривають …

Вчора в Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації відбулось засідання робочої групи з питань впровадження реформ та децентралізації органів місцевого самоврядування під керівництвом в.о. голови ОДА Сергія Попова, де обговорювалось питання об’єднання громад. В нараді прийняли участь керівництво району та міста Добропілля, селищний, сільські голови.
Перспективним планом формування територіальних громад в Добропільському районі має з’явитися 4 спроможних громади. Але це питання не однозначне і погляди на нього різні. В нашому районі втілення реформи децентралізації не проходить гладко, як наприклад в Краснолиманській об’єднаній громаді, а подекуди і дуже напружено. Одні вважають, що треба створити одну єдину громаду з адміністративним центром у місті Добропіллі, обґрунтовуючи це наявністю належної інфраструктури, інші висловлюються за створення сільської громади, бо остерігаються поглинання містом сіл та більшим їх занепадом. Різні погляди лунають стосовно поняття «спроможності», а до нього треба ставитися зважено та економічно обґрунтовано. Якщо озирнутися в минулий рік, то побачимо жваве обговорення цієї проблеми в громадах та радикально різні погляди на проблему. Час минає, реформа триває і нам треба визначатися з нашим подальшим курсом на шляху децентралізації. Основним принципом Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» - є добровільність. Тож, шановні земляки просимо долучитися до обговорення даного питання та висловлювати свої думки.
Більш детальніше можна ознайомитись тут:  http://moiagromada.org.ua/index.php/realiji 
За матеріалами сайту: Добропільська районна рада

Шукати в на сайті