Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

Питання діяльності закладів культури на селі сьогодні – серед пріоритетів у роботі органів державної влади, місцевого самоврядування


14 квітня 2016 року робочою групою на чолі з заступником голови райдержадміністрації Перекотій Н.П. у складі: начальника відділу культури і туризму Літвінової Ю.М., начальника фінансового управління Тітової В.П., начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Міргородського О.І. та Золотоколодязьким сільським головою Сидоренко Т.Б була здійснена перевірка належного функціонування Кучерів’ярського сільського клубу. Робочою групою розглянуто питання з утримання культурної інфраструктури села та впровадженню нових форм і методів діяльності, спрямованих на задоволення культурних потреб селян.

Шукати в на сайті