Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 15 квітня 2016 р.

«Смачно, корисно, барвисто»


1 березня 2016 року вихованці гуртків Добропільского районного Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та учні ЗОШ району прийняли участь у Національному етапі IX Міжнародного екологічного конкурсу валеологічної спрямованості «Смачно, корисно, барвисто» під гаслом «Наше здоров’я з садів, городів, ланів і лук», який проводиться у співпраці з відділом охорони здоров’я і соціальних питань мерії Вроцлава під почесним патронатом Природничого університету м. Вроцлава.
Мета конкурсу: формування оздоровчої культури в області харчування, виховання в дусі турботи про власне здоров’я, підтримка всебічних здібностей дітей, створення умов для розвитку творчих інтересів. На конкурс були відправлені кращі роботи гуртківців та учнів Золотоколодязянської ЗОШ II –III ст., Ганнівської ЗОШ, Святогорівської ЗОШ, Нововодянської ЗОШ по 5 номінаціям, загальна кількість 12 робіт. За підсумками конкурсу наказом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 25 березня 2016 року № 21 про підсумки Національного етапу IX Міжнародного екологічного конкурсу Добропільський районний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор Іванов М.М.) отримав подяку за добре проведену організаційну роботу по залученню дітей та молоді до конкурсу.

Шукати в на сайті