Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 29 квітня 2016 р.

В.о. голови Добропілської райдержадміністрації Олександр Баранник провів виїзний прийом громадян в с. Вірівка


Олександр Баранник провів виїзний прийом громадян в с. Вірівка Святогорівської селищної ради. У проведенні прийому також прийняла участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тітова та секретар Святогорівської селищної ради Тетяна Авраменко. 14 громадян прийшлим на прийом для порушення питань населеного пункту, які потребують вирішення.
Основні з ним стосувались водо забезпечення села, вивезення сміття, заміни опор електромереж, проведення вуличного освітлення та незаконного випилювання дерев. Олександр Баранник уважно вислухав всі питання, надав обґрунтовані роз’яснення щодо можливості надання допомоги у їх вирішенні. Також надав доручення селищному голові щодо взяття під особистий контроль вирішення питання вуличного освітлення та вивезення сміття. На наступному тижні Олександром Баранником буде проведена оперативна нарада з керівником ПАТ «Екопрод» та Криворізькоого РЕМ щодо вирішення питань водопостачання та заміни опор електромереж. Неодноразово в.о. голови райдержадміністрації було наголошено про необхідність мешканців населеного пункту активно приймати участь у благоустрої та розвитку села, підготовці проектів для залучення інвестиції. В цілому зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння та настрою у подальшій співпраці.

Шукати в на сайті