Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 25 квітня 2016 р.

В Золотоколодязянській ЗОШ відбулися загальношкільні батьківські збори


21.04.2016 року в Золотоколодезянській ЗОШ відбулися загальношкільні батьківські збори на яких директор школи Ралькін М.В. підвів підсумки 2015-2016 навчального року. Висловив подяку від педколективу та від себе особисто дітям, які проявили себе в праці, навчанні, та подякував батькам за належне виховання дітей.
На батьківських зборах також була присутня директор Добропільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Родіонова Оксана Вікторівна, яка підняла питання популяризації сімейних форм влаштування дітей – сиріт. Вона закликала всіх присутніх не залишатись байдужими до проблеми соціального сирітства, та замислитись над тим, щоб взяти дитину в родину, створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу. В.о.начальника служби у справах дітей Добропільської райдержадміністрації Кузьмініч Людмила Іванівна нагадала батькам про їх права батьківські обов’язки та наголосила на необхідності контролю за дітьми в канікулярний період. З метою формування у батьків негативного ставлення до всіх форм насильства над дітьми, організували інформаційну компанію «Сім’я без насильства» Інспектор відділення запобігання НС 19 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій обл., старший лейтенант СЦЗ Бойчук Євген Валерійович провів роз’яснювальну роботу з батьками з приводу вибухонебезпечних предметів з метою посилення відповідальності батьків щодо збереження життя та здоров’я дітей в умовах АТО.


Шукати в на сайті