Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 12 квітня 2016 р.

Навчання з головами та секретарями адміністративних комісій при виконкомах сільських та селищних рад


Сьогодні 12 квітня 2016 року в залі засідань райдержадміністрації під керівництвом керівника апарату В.Перейми та завідувача юридичним сектором О. Калашнікової  було проведено навчання з головами та секретарями адміністративних комісій при виконкомах сільських та селищної рад.
 На навчанні були розглянуті питання щодо складання та розгляду протоколів про адміністративні правопорушення, своєчасності їх розгляду. Були доведені зміни положень Кодекса України про адміністративні правопорушення під час виконання своїх повноважень. Наголошувалось на своєчасному перегляді складу комісій.

Шукати в на сайті