Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 4 квітня 2016 р.

У Добропільській ОДПІ представники органів місцевого самоврядування зібралися за «круглим столом»


Сьогодні особливого значення набувають різні форми масово-роз’яснювальної роботи органів Державної фіскальної служби України з метою збільшення податкової культури та податкової грамотності платників. Так, 1 квітня 2016 року в Добропільській ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області відбулося засідання «круглого столу» з питання «Легалізація доходів громадян як спосіб наповнення місцевого бюджету». У діловій розмові взяли участь представники органів місцевого самоврядування м. Білозерське та м. Білицьке, начальник Добропільської ОДПІ Єльникова А.П, заступник начальника Якунін І.В. та провідні фахівці інспекції.
На початку зустрічі начальник інспекції Єльникова А.П. наголосила, що одне із основних завдань Державної фіскальної служби – це детінізація підприємницької діяльності, праці та заробітної плати населення. Виступаючи перед присутніми, заступник начальника Якунін І.В. розповів про розміри податків та зборів, які сплачують роботодавці з мінімальної заробітної плати за найманих працівників (в 2016 році роботодавець повинен сплатити – 447,85 грн.: в т.ч. ЄСВ – 303,16 грн., податок на доходи фізичних осіб – 124,02 грн., військовий збір - 20,67 грн.). Зупинився на фінансовій відповідальності за допуск роботодавцем працівника до роботи без оформлення трудових відносин та повідомлення про прийняття працівника на роботу (розмір штрафу складає 30 мінімальних заробітних плат (1378 грн.), тобто 41340 грн.).  Також обговорювалися питання щодо відповідальності за зайняття підприємницькою діяльністю без державної реєстрації або без спеціального дозволу (ліцензії), що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 17000 до 34000 гривень. Єльникова А.П. наголосила, що реформа податкової системи є вкрай важливою в умовах сьогодення, а запропоновані зміни щодо зниження ставки єдиного соціального внеску є додатковим стимулом ведення легальної господарської діяльності. На завершення зустрічі учасники отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

Шукати в на сайті