Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 28 квітня 2016 р.

Зі Святом Великодня


В центральній бібліотеці у народознавчому куточку експонуються виставка-свято «Світлий Великдень» і виставка-рецепт «Великодній стіл». На них представлена цікава інформація про свято, обряди традиційні і новітні, смачні рецепти пасок і пасхальних страв. Виставки прикрасили яскраві вироби учнів сільських шкіл, надані районним Центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Увагу відвідувачів бібліотеки привертали крашанки з бісеру, модульне орігамі, картини, композиції «Кошик крашанок», «Святкова паска», «Пасхальний віночок». Позитивно оцінили Великодні роботи і члени гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» школи-інтернату під час духовної години «Паска красна день вітає».

Шукати в на сайті