Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 4 квітня 2016 р.

Обговорення нагальних проблем розвитку району на апаратній нараді


4 квітня в.о. голови райдержадміністрації Олександр Баранник провів апаратну нараду, на якій були присутні начальники всіх управлінь, структурних підрозділів та апарату адміністрації.
Під час наради розглянуті проблемні питання та шляхи їх вирішення в управліннях і відділах райдержадміністрації, зокрема: соціально-економічного розвитку району, освіти, охорони здоров’я, житлово – комунального та сільського господарства, благоустрою територій.
Керівники інформували про виконану роботу та заплановані заходи на поточний робочий тиждень. Акцентувалась увага на дотриманні працівниками виконавської дисципліни, на активному залученню громади до проведення робіт з благоустрою, інших питаннях. На нараді було розглянуто проблему інвентаризації захисних лісосмуг. Начальник управління агропромислового розвитку О. Андрійченко повідомила, що проводиться певна робота з Добропільського лісництвом, а С.Зоц, заступник начальника Добропільського відділення Держгеокадастру, доповів, що в сільських радах закінчується інвентаризація захисних лісосмуг, після чого вони будуть передані на баланс сільських рад, що надасть їм право видавати дозволи на проведення робіт в лісосмугах, наприклад, збір сухостою та обпилювання дерев. За підсумками наради надано відповідні протокольні доручення посадовим особам органів виконавчої влади. 

Шукати в на сайті