Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 18 квітня 2016 р.

Щотижнева апаратна нарада

18 квітня в.о. голови райдержадміністрації Олександр Баранник провів апаратну нараду, на якій були присутні керівники структурних підрозділів адміністрації, організацій та установ району. Розпочинаючи нараду, Олександр Леонідович привітав з Днем народженням директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксану Вікторівну Родіонову. Після цього головний спеціаліст юридичного сектору довів до відома присутніх лист Служби Безпеки України щодо посилення заходів контролю.
Після цього керівники управлінь, структурних підрозділів доповіли про стан справ, про проблемні питання в своїх галузях. Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О. Андрійченко доповіла про стан справ в галузі. Сільськогосподарські підприємства району вже закінчили сівбу ранніх зернових культур. Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ О. Міргородський проінформував про проблемні питання в галузі ЖКГ. У п’ятницю була проблема з електропостачанням в селі Добропіллі. Зловмисники пошкодили трансформаторну підстанцію з метою викрадення кольорових металів В результаті чого без світла залишилось чотири населених пункти. Проблему було вирішено в найкоротші терміні та відновлено електропостачання. Начальник управління соціального захисту населення В.Купцова доповіла що з державного бюджету передбачена виплата матеріальної допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС 1 та 2 категорій в розмірі 1074 грн. На нараді також були розглянуті питання стосовно виплати пенсій, оплати населенням району комунальних послуг, спортивні новини району тощо. Наприкінці апаратної наради начальник відділу організаційно-кадрової роботи О. Тещинська проінформувала про подальшу роботу та плани адміністрації на поточний тиждень. 

Шукати в на сайті