Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 22 квітня 2016 р.

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…


Указом Президента України 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв чорнобильської катастрофи. До 30-х роковин цієї події в центральній бібліотеці оформлено виставку-реквієм «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять». На ній представлена література і періодичні видання про події техногенної катастрофи і її наслідки.
Інформаційно-тематичний огляд виставки «Чорнобиль: гіркий спомин» проведений для зацікавлених читачів бібліотеки – це Чорнобильські етюди авторів книг, що були безпосередніми свідками і учасниками ліквідації аварії, розміркування над долями чорнобильців, болючими проблемами відчуженої 30-ти кілометрової зони і самої станції. Автори публікації розглядають і прогнозують розвиток ситуації навколо ЧАЕС.Виставку і розповідь бібліотекаря про книги доповнюють фотосюжети про подолання наслідків Чорнобильської трагедії, героїв, які першими пішли у вогонь і ціною свого життя оплатили шанс на життя мільйонам людей.

Шукати в на сайті