Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Зустріч із громадою

    10 жовтня 2016 року голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів виїзний прийом громадян в Добропільський сільській раді в с.Матяшеве. У проведенні прийому також прийняла участь заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій. 15 громадян прийшлим на прийом для вирішення питань населеного пункту, які потребують допомоги районної влади.
    Основні з них стосувались ремонту доріг, встановлення баків для вивезення сміття, проведення вуличного освітлення в селі, організації транспортного забезпечення села, необхідності в огородженні кладовища, організації прийому представниками поліції, заниженої процентної ставки по отриманню виплат за надання в оренду земельних ділянок, ремонту дитячого майданчика в ДНЗ. 
   Вирішення більшості питань входить до компетенції керівника сільської ради. Таким чином, головою райдержадміністрації будуть надані відповідні доручення заступнику голови Добропільської сільської ради Павловій Г.І. для їх вирішення. На деякі питання ним були надані обґрунтовані роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства, деякі голова взяв під особистий контроль.
      Взагалі прийом пройшов в атмосфері конструктивного діалогу, направленого на подальший розвиток населеного пункту. Також громадяни виявили бажання частіше зустрічатися не тільки з керівними працівниками райдержадміністрації, але й з депутатами Добропільської районної ради.

Шукати в на сайті