Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

вівторок, 18 жовтня 2016 р.

«Зупиніться всі війни на світі, не вбивайте ніколи синів!»

   14 жовтня в країні відзначається на державному рівні День захисника України. Адже сьогодні, коли в Україні йде неоголошена війна, військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, боронять нашу державу, відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України. 
      День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Вітчизну, а також це нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли свободу і незалежність країни.
Військовослужбовці виявляють приклади героїзму, сміливості на фронті, а в житті – це звичайні чоловіки, які сумують за домівкою, переживають за рідних, тяжко прощаються з побратимами.
 Таким звичайним хлопцем є Ящишин Артем, військовослужбовець 55-ї окремої артилерійської бригади ім.. генерал-полковника Василя Петрова, який після проходження строкової служби вирішив залишитися в армії, підписав контракт, щоб захищати рідну землю. До свята він записав пісню «Над землею тумани», яку він присвятив всім товаришам – військовослужбовцям, батькам, які так чекають на своїх синів вдома. «Зупиніться всі війни на світі, не вбивайте ніколи синів!» - звучить як заклик до «всіх сильних цього світу» з вуст молодого хлопця. І ці побажання є, мабуть, найголовнішими сьогодні для кожного українця.

Шукати в на сайті