Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 11 вересня 2017 р.

«Степова перлина» - 2017

З 8 по 10 вересня вже сьомий рік поспіль Межівський район зібрав таланти. У різних мистецьких номінаціях змагалися творчі колективи та солісти із трьох областей України – Дніпропетровської, Донецької, Запорізької за звання «кращий» у Міжрегіональному мистецькому фестивалі-конкурсі «Степова перлина».
Цьогоріч фестиваль вразив великою кількістю учасників та репертуаром.
Програма фестивалю включала виставку-ярмарок робіт народних майстрів з вишивки, різьби по дереву та живопису. Можна було спробувати страви національної кухні.  Серед учасників фестивалю були й наші земляки – аматорські колективи та солісти Світлівського будинку народних традицій. Солістка Дар’я Апухтіна підкорила глядачів дивовижним вокалом. Вона виконала пісню «Матусини очі». Журі, аплодуючи, кричали «Браво!». 
Дар’я залишила позаду всіх солістів-вокалістів, виборовши почесне Гран - Прі. Аматорські колективи стали окрасою фестивалю та вкотре продемонстрували свій вокальний талант і посіли призові місця у жанрі «народна пісня»: І місце – вокальний ансамбль «Джерело», ІІ місце – народний фольклорний ансамбль «Світанок».  Ми щиро вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих успіхів на ниві пісенного мистецтва.Як завжди, приємно вразила глядачів своїм майстерним виконанням пісні «Мальви» Діана Живиляк та у віковій категорії 13-16 років посіла ІІ місце.
                                                    

 

Шукати в на сайті