Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 29 вересня 2017 р.

Без права на забуття


29 вересня – річниця трагедії Бабиного Яру, сумної дати в історії України. Бабин Яр став всесвітньо відомий як місце масових розстрілів цивільного населення різних національностей: євреїв, українців, ромів, росіян, що здійснювалися німецькими окупаційними військами в 1941-1943 роках. Нині на території Бабиного Яру встановлено кілька пам'ятників і меморіальних комплексів жертвам Голокосту.
З нагоди цієї дати в бібліотеках району організовано заходи: книжкова виставка «Кривава рана на тілі України» (Центральна бібліотека), календарна виставка «Біль нашої пам’яті» (Золотоколодязька. Ганівська, Завидокудашевська. Вірівська, Святогорівська бібліотека), тематичні полиці «Бабин Яр – трагедія народу України» (сільські бібліотеки).

Шукати в на сайті