Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 13 вересня 2017 р.

Увага! Конкурс журналістських робіт!

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація в вересні-грудні поточного року планує проведення конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донецької області.
Конкурс присвячений позитивному досвіду впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращим практикам громад та органів місцевого самоврядування Донецької області, спрямованих на підвищення ефективності місцевої влади, розбудову спроможності громад та збільшення добробуту населення.
На конкурс приймаються роботи, створені у 2017 році в наступних чотирьох номінаціях:
«Краща онлайн-публікація»
«Краща публікація у друкованих ЗМІ»
«Кращий радіоматеріал»
«Кращий відеоматеріал».
Про початок конкурсу буде повідомлено додатково. Заявки на участь у конкурсі планується приймати до 31 жовтня поточного року.
Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: 0509079183, 0951857176

Шукати в на сайті