Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 22 вересня 2017 р.

День партизанської слави

22 вересня щорічно в Україні відзначається День партизанської слави. Це - державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.
З нагоди відзначення Дня партизанської слави в бібліотеках району організовано заходи: виставка-спогад «Шляхами болю і перемоги» (Завидокудашевська бібліотека), тематичний огляд «Партизанськими стежками» (Вірівська бібліотека), тематична розкладка «Партизанськими стежками України» (Світлівська бібліотека), інформаційна викладка «Партизанський рух в Україні. 1941-1944р.р.: погляд із сьогодення» (Центральна бібліотека), тематична розкладка «Партизанська моя Україна» (Новоукраїнська бібліотека), година мужност і«Україна пам’ятає мужність партизан» (Золотоколодязька бібліотека), відеоперегляд «Український партизанський рух» (Ганнівська бібліотека).
Пам’ять… Вона нетлінна й вічна. Вона не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці перемоги над фашизмом. А молоде покоління про бойові подвиги і героїчне життя партизан і підпільників може дізнатися сьогодні тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури.


Шукати в на сайті