Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 15 вересня 2017 р.

Щодо проведення Національного податкового форуму

Державна фіскальна служба України запрошує всіх зацікавлених платників податків взяти участь у роботі Національного податкового форуму на тему: "Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість", який відбудеться 22 вересня 2017 року в м. Київ (вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик»).
У програмі заходу заплановані виступи керівництва департаментів Державної фіскальної служби України з актуальних питань практичного застосування норм податкового законодавства, зокрема, щодо останніх змін у Податковому кодексі України, нових критеріїв контрольованих операцій, податкового контролю в трансфертному ціноутворенні, аналізу змін нормативної бази з податку на прибуток, нюансів заповнення нової форми декларації, зупинення реєстрації податкових накладних та інших питань.

Для реєстрації на участь у форумі необхідно заповнити заявку на сайті: www.visnyk.ua/forum.
Для отримання додаткової інформації небхідно звернутися до організаторів форуму – тел.: (044) 501-06-42, (067) 506-32-64, mail@visnyk.ua, контактна особа — Таїса Попова.
Програма форуму – за посиланням http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/309265.html
       

Шукати в на сайті