Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

четвер, 3 березня 2016 р.

День внутрішнього переселенця в Добропільському міському центрі зайнятості


2 березня 2016 року у Добропільському міському центрі зайнятості вже традиційно пройшли заходи до Дня переселенця – день відкритих дверей центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб та тренінг "Людина в період тривалої життєвої кризи". Окрім фахівців центру зайнятості та запрошених до участі внутрішніх переселенців, у дні відкритих дверей взяв участь Сергій Калінін - координатор гуманітарного штабу «Ми є», який надає допомогу вимушеним переселенцям в Добропільському, Красноармійському та Олександрівському районах.
Зустріч вийшла дуже цікавою та інформативною. Сергій Калінін надав багато інформації про роботу гуманітарного штабу, зокрема про те, що він працює за підтримки управління верховного комісара ООН у справах біженців та Чеської гуманітарної організації «Людина у біді». Також зупинився на питанні надання безкоштовної правової допомоги внутрішнім переселенцям в рамках програми «Інформування, консультування та правова допомога» Норвезької ради у справах біженців, яка є міжнародною, неурядовою організацією і надає допомогу, захист та сприяє вирішенню питань біженців і внутрішньо переміщених осіб у всьому світі. Фахівці Добропільського міського центру зайнятості ознайомили учасників заходу з послугами, які надає служба зайнятості, особливо акцентувалася увага присутніх на можливості отримати ваучер для навчання, а також на інформації щодо започаткування власної справи серед внутрішньо переміщених осіб.
Також, цього ж дня в центрі зайнятості профконсультантом Наталею Кузьміною було проведено тренінг «Людина в період тривалої життєвої кризи», адже люди, які вимушено покинули свої домівки, потребують психологічної підтримки. Мета тренінгу полягала в актуалізії психологічних ресурсів людини, визначивши головні стратегії боротьби зі стресом, та спробі побудувати алгоритм власного працевлаштування через систему позитивного мислення.


 

Шукати в на сайті