Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятницю, 11 березня 2016 р.

Масляна в бібліотеціМасляна – одна з найулюбленіших свят українського народу. В центральній бібліотеці у куточку народних традицій оформлена виставка «Масляна до нас прийшла». Вона знайомить відвідувачів бібліотеки з традиціями святкування останнього перед Великим постом тижня, який треба провести весело, бо попереду цілих 7 тижнів суворої поведінки та усіляких обмежень.
Кожен день цього тижня має певні особливості та цікаві звичаї. Головною їжею на Масляну є вареники з сиром і сметаною і млинці, як символ сонця. На виставці представлені різноманітні рецепти обрядових страв, а також продукти і хатнє начиння, за допомогою яких вони готують.
У четвер на цьому тижні господині збираються і гуляють. Недарма він має назву «Розгул». Бібліотека сьогодні провела для своїх читачів дегустацію млинців за рецептами з виставки «Різні розваги».

Шукати в на сайті