Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 28 березня 2016 р.

Ми – за спорт!26 березня 2016 року в м. Олександрівка проходив Обласний турнір з міні-футболу 2005-2006 р.н., та 2007-2009 р.н. Команду Добропільського району представляли вихованці КЗ «Районна ДЮСШ» Добропільської районної ради з с.Ганнівка «Возрождение» (тренер-викладач Телендій О.О.)
У віковій категорії 2005-2006 р.н. прийняло участь 6 команд В запеклій боротьбі І місце зайняла команда КЗ «Районна ДЮСШ» «Возрождение», ІІ місце - Олександрівський р-н, ІІІ місце – м. Новодонецьк. У віковій категорії 2007-2009 прийняло участь 5 команд. Переможцями стала команда КЗ «Районна ДЮСШ» «Возрождение», ІІ місце – м. Новодонецьк, ІІІ місце – м. Добропілля. Команди-переможці були нагородженні кубками, грамотами та солодощами.
Вітаємо наших переможців та висловлюємо щиру подяку всім тим, хто посприяв у організації та направленні дітей на змагання.

Шукати в на сайті