Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Семінар-нарада бібліотечних працівників села


18 березня 2016 року в центральній бібліотеці відбувся семінар-нарада «Участь бібліотек у популяризації актуальних подій суспільства». На нараді була присутня заступник голови районної ради Стрепоченко І.П., яка окреслила завдання бібліотек на співпрацю з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, закладами культури та освіти.
З вступним словом за темою семінару виступила директор ЦБС Чикар С.В. Працівники методико-інформаційного відділу ЦБС Бордовська О.В., Білоусова Н.П. підготували методичні поради «Національно-патріотичне виховання – головні акценти діяльності бібліотек» та інформаційно-методичну панораму по підготовці і відзначенню головних суспільних подій 2016 року: 25-річчя Незалежності України, 30-ті роковини Чорнобильської трагедії, Рік англійської мови в Україні, Рік Івана Франка та інші. Сільські бібліотекарі активно приймали участь в обговоренні актуальних тем в діяльності бібліотек та ділились досвідом.
Присутні на семінарі стали учасниками літературно-мистецького вернісажу «Слова і фарби пані Емми», присвяченого 85-річчю з дня народження Емми Андієвської.

Шукати в на сайті