Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

середа, 9 березня 2016 р.

Зустріч з делегацією Костянтинівського району


9 березня в Октябрській сільській раді відбулася зустріч керівництва Добропільського і Костянтинівського районів. Від Добропільського району участь в зустрічі прийняли в.о. голови райдержадміністрації О.Л. Баранник, голова районної ради Т.М. Бєлянкіна, заступник голови райдержадміністрації Н.П. Перекотій, Октябрський сільський голова В.М. Кучеріненко, актив Октябрської сільської ради.
Делегація Костянтинівського району була в складі голови райдержадміністрації, керівника ВЦА В.О. Маринича, голови районної ради О.Л. Оносова, заступника голови райдержадміністрації В.І. Лоцман, сільських голів.
Мета зустрічі керівництва двох сусідніх районів – обмін досвідом з питання створення та функціонування об’єднаної територіальної громади.
Октябрська об’єднана територіальна громада створена одна з перших в Донецькій області та єдина громади в Добропільському районі. Голова громади Володимир Кучеріненко розповів про всі кроки утворення громади, які проблеми і труднощі з цього питання вирішувалися і яким чином, як сьогодні існує громада і які послуги надаються жителям сіл.
Зустріч була досить конструктивною та насиченою новою інформацією.

Шукати в на сайті