Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 28 березня 2016 р.

Обговорення актуальних питань з громадою


28 березня 2015 року в.о. голови Добропілської райдержадміністрації О. Баранник провів виїзний прийом громадян в с.Никанорівка, у проведенні прийому також прийняли участь Октябрський сільський голова В. Кучеріненко та депутат Добропільської районної ради І.Подлєсний.
10 громадян, які прийшли на прийом, піднімали найболючіші питання населеного пункту. Основні з ним стосувались надання медичної допомоги, відсутності медичних кадрів, транспортного забезпечення села, надання роз’яснення щодо можливих підвищень тарифів на водопостачання та вивезення сміття, виплати податку на землю.  Олександр Баранник та Володимир Кучеріненко надали роз’яснення по більшості порушених питань, по окремим зверненням надані доручення щодо подальшого розгляду.

Шукати в на сайті