Добропільська районна державна адміністрація забезпечує: Виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня; Законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян; Підготовку та виконання відповідних бюджетів; Звіт про виконання відповідних бюджетів та програм; Взаємодію з органами місцевого самоврядування; Реалізацію інших наданих державою, а також делегованих відповідними радами повноважень.

понеділок, 14 березня 2016 р.

Навчання спеціалістів АПК


Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації 11-12 березня було організовано проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів в аграрному секторі.

Участь у навчанні взяли начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації О. Андрійченко, фахівці управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники і спеціалісти фермерських та сільгосппідприємств району. Навчання проводили фахівці ДП «Донецький обласний експертно-технічний центр держпраці».
Всього прийняли участь у навчанні 36 чоловік. 


Шукати в на сайті